Medyakuşum Özel Haberlerim
Biga Belediyesi Çavuşköy Mezarlığını Satıyor Mu?
Aralık ayı Biga Belediyesi meclis toplantısı 5 Aralık Salı günü saat 16:00’da meclis salonunda yapıldı. Biga Belediyesi Aralık ayı belediye meclis toplantısının gündemin 5 maddesinde Mülkiyeti   Belediyemize   ait  İlçemiz  Çavuş köy   Maha..
Çanakkale Şehidi Unutulmadı
Biga Gümüşçay Dimetoka Şehitliğinde 102 yıl sonra mezar taşı kondu. Gümüşçay (Dimetoka) Şehitliğinde; 1915 Çanakkale Deniz ve Kara Savaşları sırasında yaralanarak deniz yolu ile önce Karabiga’ya, yaralılara gerekli tedaviler verecek yete..
Biga Adapor Yenicespor Maçına Hazırlanıyor
Biga Adaspor 22 Ekim Pazar günü deplasmanda oynayacağı Yenicespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenmanlara 16 Ekim Pazartesi günü başlayan Biga Adaspor 21 Ekim Cumartesi gününe kadar sürdürecek. Biga Adaspor 14 Ekim Cumartesi günü o..
Biga Adaspor Yeni Sezona Hazır
2017 - 2018 yılında Çanakkale Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Biga Adaspor çalışmalarını sürdürüyor. 14 Ekim Cumartesi günü oynayacağı Çanakkalespor FK maçı öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Biga Adaspor yeni sezona ‘..
Sokak Hayvanları İçin Koyulan Geri Dönüşüm Kutuları Nerede
 HABERİN VİDEO'SUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ Biga Belediyesi tarafından sokak hayvanları için koyulan mama ve su kutularının takibi yapılmıyor. Mama ve su koyulan kutuların içi boş ve pislik içinde. Takibi yapılmayan mama ve su kutularını..
3 Köpek Zehirlendi Önlemler Ne Zaman Alınacak
Biga’nın Paşaçayı köyünde avcılık merakı olan Ali Ünlü av köpekleri yetiştiriyor. Zehirli yiyeceklerden dolayı Ali Ünlü’nün 3 köpeği zehirlendi. Ali Ünlü yaptığı açıklamda; Paşaçayı köyünde küçükbaş ya da büyükbaş hayvan bakan kişilerin ..
Biga Belediyesi 18 Eylül Stadyumu Bakıma Muhtaç
Çanakkale Süper Amatör Lig maçları daha önce Biga Belediyesi 18 Eylül Stadyumunda yapılıyordu. Süper Amatör Lig maçları artık Biga İlyas Bayram Stadyumunda yapılıyor. Biga Belediyesi 18 Eylül Stadyumunda diğer amatör lig maçları yapılıyor. ..
Biga'da trafik çilesi vatandaşın kabusu oldu
Türkiye’nin her yerinde trafik sorunu yaşanıyor. Çanakkale’nin Biga ilçesinde yaşanan trafik sorunu vatandaşların kâbusu oldu. Alınan bütün önlem ve uyarılara rağmen trafik sorunu çözülmüş durumda değil. Tek yönlü işleyen ya da tek aracı..
Gülümse Yeter Dizisinde Hakaret Gibi Köylü Çıkışı
Her hafta Salı günleri Show TV televizyonunda yayınlanan Gülümse Yeter dizisinin 13 Aralık 2016 Salı günü yayınlanan bölümünde hafızasını yitiren kadının köylü olarak davranıyor. Kocasının karsına verdiği cevaplar adeta tepki çekiciydi. Sür..
İnternet Üzerinden Evlilik Vaadiyle Dolandırıcılık
İnternet üzerinden evlilik dolandırıcılığı arttı. . İnternet üzerinden evlilik sanal ortamda çok ilgi görüyor. Evlilik vaadiyle evinizden, paranızdan, canınızdan olmayın. Emniyet Genel Müdürlüğü vatandaşları internet üzerinden evlilik dolan..
Yol Ortasında Mezar Taşı Bulundu
Çanakkale’nin Biga ilçesinde eski yıllara ait olduğu bir mezar taşı bulundu.  Çanakkale’nin Biga ilçesinde İstiklal Mahallesi İnönü caddesinde eski belediye binası civarlarında bulunan yürüyüş ve dinlenme yerlerinde mezar taşı bulundu. M..
Ölüm ve Yaralanma Olmadan Önlem Alınsın
19 Eylül 2016 – 2017 Eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte tüm öğrenciler okullarına başladılar. Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte bir takım sorunları da beraberinde getirdi. Öğrencilerin okul çıkışlarında özell..
FETÖ TV'leri kapatıldı Sıra Korsan Televizyonlarda
FETÖ ile bağlantısı olan bazı kurum ve kuruşlara kayyum atanırken, FETÖ ile bağlantısı olan bazı ve kuruluşlar kapatıldı. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra OHAL kapsamında alınması gereken tedbirler ile bazı kurum ve kuruluşlara dair düzen..
Sahibinden Film Senaryosu
E-ticaret sitelerine verilen ilanlar sosyal medyada da büyük yankı uyandırıyor. Eren Bozkurt ve Yavuz Erduğan isimli iki kişinin verdiği ilan oldukça ilgi çekti. Sahibinden.com ilan sitesine verilen film senaryosu ilanı herkesi şaşkına u..
Biga Nöbetçi Eczane
 
Medyakuşum