Facebook
 
Çanakkale Hava Durumu

CANAKKALE

CANAKKALE

 
Namaz Vakitleri

 
Alt Kategoriler
Biga Ziraat Odası 35 Meclis Toplantısı
Biga Ziraat Odası Kasım ayı 35.’inci meclis toplantısını 22 Kasım Çarşamba günü saat 12:30’da meclis toplantı salonunda yaptı. Ziraat Odası Kasım ayı meclis toplantısında 12 gündem maddesi görüşüldü. Toplantıda bir ay önceki toplantı değ..
Biga TSO’ya Akreditasyon Sistemi Geliştirme Ziyareti Yapıldı
Biga Ticaret ve Sanayi Odası’na (Biga TSO) akreditasyon yeni puanlama sistemi baz alınarak 20 Kasım 2017 Pazartesi günü geliştirme ziyareti yapıldı. Akreditasyon standardı kriterlerinin sürecini gözlemlemek amacıyla yapılan geliştirme zi..
ÇOMÜ 1 Proje Pazarı Hazırlık Toplantısı Yapıldı
Çanakkale Valiliği’nin himayesi ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) ev sahipliğinde 12-13 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan 1.Proje Pazarı etkinliğinin hazırlık toplantısı Troia Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. 17 Kası..
Biga TSO Ekonomi Bakanlığı Destekleri Eğitimine Katıldı
Biga Ticaret ve Sanayi Odası (BİGA TSO) 15-17 Kasım 2017 tarihlerinde, Ankara’da düzenlenen ekonomi bakanlığı destekleri eğitimine katıldı. Biga Ticaret ve Sanayi Odası,(BİGA TSO) AB, Dış Ekonomik İlişkiler ve Dış Ticaret Sorumlusu Gülşe..
Biga TSO İşyeri Tehlike Sınıfınızı Kontrol Ediniz
Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan yaptığı açıklamada; İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin İşyeri Tehlike Sınıfları Tebliği gereğince "İşyeri Tehlike Sınıfına Yapılan İtirazların Değerlendirilmesi Prosedürü" imzal..
Biga TSO Kasım ayı meclis toplantısı yapıldı
Biga Ticaret ve Sanayi Odası Kasım ayı meclis toplantısı Eşref Temiz Başkanlığında 14 Kasım Salı günü saat 18.30’da meclis toplantı salonunda yapıldı. Biga Ticaret ve Sanayi Odası Kasım ayı meclis toplantısında 4 gündem maddesi görüşüldü..
Biga TSO’da Girişimci Adaylarına Sertifikaları Törenle Verildi
Biga TSO’da Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerini başarıyla bitiren 83 girişimci adayına belgeleri verildi. Biga Ticaret ve Sanayi Odası, İŞKUR ve KOSGEB işbirliği ile 28 Haziran-01 Temmuz, 03-06 Temmuz, 05-08 Eylül ve 09-12 Eylül 2017 ta..
Biga TSO Akreditasyon Sistemi Kıyaslama Çalışma Ziyaretleri Yaptı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin Oda ve Borsaların iş dünyası nezdindeki saygınlığının artırılmasını, Odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda Sisteminin Avrupa Oda S..
Biga’da Tarımsal Nüfus Gençleşiyor Projesi
“Tarımsal Nüfus Gençleşiyor” projesi hayat bulmaya devam ediyor. 2013 yılında başlanılan proje kapsamında açılan kurslardan birisinin açılışı da bugün Göktepe köyünde gerçekleşti. Açılışa Biga Kaymakamı Mustafa Can da katıldı. Can, konuşmas..
Biga TSO’da 20 Dönem Girişimcilik Eğitimi Sona Erdi
Biga Ticaret ve Sanayi Odası, İŞKUR ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”nin yirmincisi yapıldı. Biga TSO’da 20 Dönem Girişimcilik Eğitimi Sona Erdi Biga’da 01-04 Kasım 2017 tarihlerinde devam eden ve dört ..
Biga TSO Çorlu’da Akreditasyon Çalışmaları Bilgilendirme Seminerinde
Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Çorlu’da düzenlenen Akreditasyon Çalışmaları Bilgilendirme Semineri’ne katıldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) işbirliğiyle düzenlenen "Oda ve Borsala..
Biga Ticaret Borsası Üyeleri Romanya Tarım Fuarında
Üyelerine hep daha iyi hizmet politikası çerçevesinde çalışan Biga Ticaret Borsası; Üyelerini 27-29 Ekim tarihlerinde KOSGEB destekli “Romanya INDAGRA 2017 Uluslararası Tarım Hayvancılık Fuarı” na götürdü. Romanya Bükreş’e gerçekleşen ge..
Biga STP 143 Dönem Toplantısı Yapıldı
Biga Sivil Toplum Platformu (STP) 143. Dönem toplantısı 31 Ekim Salı günü Biga TSO Toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıya Ziraat Odası Başkanlık yaptı. Toplantı 29 Ekim Cumhuriyet  Bayramı nedeniyle saygı duruşu yapıldı. Gündem gereği..
Biga TSO 20 Dönem Girişimcilik Eğitimi Başladı
Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile İŞKUR işbirliğinde KOSGEB destekli girişimcilik eğitimlerinin 20’ncisi 01 Kasım 2017 Çarşamba günü 25 girişimci adayının katılımı ile başladı. Biga Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu’nda başlayan eğiti..
Biga Esnafına Kredi Müjdesi
Sınırlı sorumlu Biga Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sokullu Kooperatif Binasında düzenlediği toplantıda konuşan Sokullu "Kooperatifimiz İşletme Kredisi şahıs üst limiti 200.000.-TL'ye çıkarıl..
Biga TSO Başkanı Doğan’ın 29 Ekim Mesajı
Biga TSO Başkanı Şadan DOĞAN 29 Ekim Mesajı Cumhuriyet'imizin 94.Yılı Kutlu Olsun. Türk milletinin azim ve kararlılıkla yürüttüğü eşsiz mücadelesiyle kazanılan Cumhuriyetimizin 94’ncü yıldönümünü gurur ve heyecanla karşılıyoruz. Biga ..
Biga TSO’da Yeni Nesil Markalaşma Semineri Yapıldı
Biga Ticaret ve Sanayi Odası, eğitim seminerlerine devam ediyor. Üyelerine yönelik ücretsiz eğitim programları organize eden Biga TSO, son olarak Dr.Sadık Vural’ın verdiği konferansta “yeni nesil Markalaşma” ile ilgili üyelerinin bilgi sahi..
Biga TSO’da 19 Dönem Girişimcilik Eğitimi Başladı
Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile İŞKUR işbirliğinde KOSGEB destekli girişimcilik eğitimlerinin 19’ncusu 24 Ekim 2017 Salı günü 25 girişimci adayının katılımı ile başladı. Biga Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu’nda başlayan eğitimde 4..