Facebook
 
Çanakkale Hava Durumu

CANAKKALE

CANAKKALE

 
Namaz Vakitleri

 
Biga Kaymakamı Mustafa Can Biga Adaspor’u Ziyaret Etti
Biga’ya yeni atanan kaymakam Mustafa Can, 1 Kasım Çarşamba günü Biga Adaspor’a iade-i ziyarette bulundu. Biga Kaymakamı Mustafa Can Biga Adaspor Kulübünü ziyaret etti. Kaymakam Can’ı Biga Adaspor Başkanı Zeki Mutlu ve yönetim kurulu karş..
Biga Kaymakamı Kahveciler Ve Lokantacılar Odasını Ziyaret Etti
Biga’ya yeni atanan kaymakam Mustafa Can, 1 Kasım Çarşamba günü Biga Kahveciler Odası ve Lokantacılar Odasına iade-i ziyarette bulundu. Kaymakam Can Kahveciler Odası Başkanı Ahmet Ünal’ı makamında ziyaret etti. Kaymakam Can, Kahveciler O..
Biga Kaymakamı Mustafa Can Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti
Biga’ya yeni atanan kaymakam Mustafa Can, 1 Kasım Çarşamba günü Biga Muhtarlar Derneğine iade-i ziyarette bulundu. Biga Kaymakamı Mustafa Can saat 14:00’de Biga Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Kaymakam Can, Biga Muhtarlar Derneği Başka..
Biga Kaymakamı Mustafa Can’ın 29 Ekim Mesajı
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde kurulan; siyasal, toplumsal ve kültürel alanda bir yenilenme, kalkınma, modernleşme ve aydınlanma projesi olan Cumhuriyetimizin ilanının 94. yıldönümünü milletçe birlikte kutlamanın coşku ve heyecan..
Biga Kaymakamı Can Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odasını Ziyaret Etti
Biga Kaymakamı Mustafa Can Biga Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Biga’ya yeni tayin olan kaymakam Mustafa Can iadeyi ziyaretlere başlayarak esnaf odasını ziyaret etti. Yapılan ziyarette Biga Kay..
Kaymakam Can Karabiga ve Gümüşçay’ı Ziyaret Etti
Biga Kaymakamı Mustafa Can 19 Ekim Perşembe günü Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş ve Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı’yı makamında ziyaret etti. Kaymakam Can, Karabiga ve Gümüşçay Beldesi hakkında bilgi aldı. Karabiga..
Biga Kaymakamı Mustafa Can Meslek Yüksekokulunu Ziyaret Etti
Biga Kaymakamlığı'na yeni atanan Mustafa Can, 16 Ekim 2017 Pazartesi günü Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Suat Uğur'u makamında ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Can'a Biga Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Suat Uğur tarafından Üniversite ..
Biga Kaymakamlığı Ekim Ayı Halk Günleri Toplantısı
Biga Kaymakamlığı vatandaşlık, muhtarlar ve ilçe güvenlik toplantısı 4 Ekim Çarşamba günü saat 10:30’da kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda muhtarlar tarafından köylerin ve mahallelerin sorunları anlatıldı. Biga K..
Biga BİSİAD Yönetimi Kaymakamı Ziyaret Etti
Biga Sanayici İşadamları Derneği (BİSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Zekai BAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Biga Kaymakamı Mustafa CAN'ı makamında ziyaret ettiler. Yönetim Kurulu Başkanı Zekai BAŞ yönetim olarak yaptıkları çalışmalar hakkında K..
Çanakkale Barosu Biga İlçe Temsilcisinden Biga Kaymakamına Ziyaret
Çanakkale Barosu Biga İlçe Temsilcisi Av. Arda Bozkurt ve Biga ilçesi meslektaşları,  göreve yeni başlayan Biga Kaymakam’ı Mustafa Can’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Av. Arda Bozkurt, atamanın Biga ilçesine hayırlı olmasını diley..
Biga Fenerbahçeliler Derneğinden Kaymakam Can’a Ziyaret
Biga Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Biga’ya yeni atanan Kaymakam Mustafa Can’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Biga Fenerbahçeliler Derneği Asbaşkanı Arda Bozkurt, Genel Sekreter Kadir Atay ve Basın Sözcüsü Nermin Kunt katılarak..
Biga Kaymakamından Gaziler Günü Mesajı
Biga Kaymakamı Mustafa Can Gaziler Günü nedeniyle mesaj yayımladı. Biga Kaymakamı Mustafa Can yayınladığı mesajda; 96. Yılını kutladığımız bu anlamlı günün, ulusumuzca, yurdumuzun her yerinde 19 Eylül Gaziler Günü olarak anılması, bizler..
Biga Kaymakamı Mustafa Can’ın 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
Biga Kaymakamı Mustafa Can 2017 – 2018 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle mesaj yayımladı. Bir ülkenin kalkınması ve müreffeh milletler arasında yer alması için en önemli unsur, hiç şüphesiz sağlam bir eğitim sistemine sahip olma..
Biga Kaymakamından 18 Eylül Mesajı
Biga Kaymakamı Mustafa Can 18 Eylül Biga’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95.’inci yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı. 18 EYLÜL BİGA'NIN KURTULUŞU'NUN YIL DÖNÜMÜ MESAJI Bugün Biga'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıldönümünü ..
Bigalı Basın Mensuplarından Kaymakam Can’a Ziyaret
Bigalı basın mensupları Biga’ya yeni atanan Kaymakam Mustafa Can’ı 13 Eylül Çarşamba günü saat 14:30’da makamında ziyaret etti. Bigalı basın mensupları Kaymakam Mustafa Can ile tanışarak sohbet etti. Biga’mıza hoşgeldiniz diyerek, yeni göre..
Biga Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Ünal’dan Kaymakama Ziyaret
Biga Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Ünal, Biga’ya yeni atanan Biga Kaymakamı Mustafa Can’ı 8 Eylül Cuma günü makamında ziyaret etti, görevinde başarılar diledi. Ünal, kaymakamımız Mustafa Can’ı ziyaret ettik ve görevinde başarılar dil..
Biga Kaymakamı Görgülüarslan Basın Mensuplarıyla Vedalaştı
Balıkesir’in Ayvalık’a tayini çıkan Biga Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan Biga’lı basın mensuplarıyla 30 Ağustos Çarşamba günü saat 13:00’de Şehir Parkında bir araya geldi ve basın mensuplarıyla vedalaştı. Şehir Parkında basın mensuplarıyl..
Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odasından Kaymakama Veda Ziyareti
Biga Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Mutur ve yönetim kurulu olarak tayini çıkan Biga Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan’a veda ziyaretinde bulundu. Biga Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Mutur; Biga Esnaf ve Sanatkârına ..