Kaymakamlık
Şampiyonlar’dan Kaymakam Can’a Ziyaret
Safiye Hüseyin Elbi M.T.A. Lisesi Erkek Voleybol Takımı Biga Kaymakamı Mustafa CAN’ı makamında ziyaret etti. 8 Ocak Pazartesi  günü Biga’da oynanan Erkekler Voleybol Final Müsabakası Sonucunda Safiye Hüseyin Elbi M.T.A. Lisesi Genç Erkek..
Sosyal Yardımlaşma Vakfının Yardımları Açıklandı
Biga Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının 2017 yılında yaptığı yardımlar belli oldu. Açıklamayı yapan Biga Kaymakamı Mustafa Can, rakamları açıkladı. Biga Kaymakamlığı bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakf..
Biga Kaymakamı Can’dan Gazetecilere Kahvaltı
Biga Kaymakamı Mustafa Can 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Bigalı Basın Mensuplarına Tepe Cafe Resteaurantta kahvaltı verdi. Kaymakam Mustafa Can basın mensuplarının  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak, halkı doğru,..
Biga Kaymakamı Mustafa Can 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Biga Kaymakamı Mustafa Can, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayımladı. İlkeli ve tarafsız habercilik anlayışı ile toplumun sesi olan gazetecilerimizin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, sağlıklı, başarılı ve m..
Biga Kaymakamı Mustafa Can Avukatları Ziyaret Etti
Biga Kaymakamı Mustafa Can, Çanakkale Barosu Biga İlçe Temsilcisi Av. Arda Bozkurt ve Bigalı avukatları ziyarette bulundu. Biga Adliyesi avukatlar odasında gerçekleşen ziyarette, avukatların sorunları ve güncel konular görüşüldü, karşılı..
Biga Kaymakamlığı Aralık Ayı Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı
Aralık ayı Vatandaşlarla buluşma toplantısı 29 Aralık Cuma günü Hamdibey Mahallesinde gerçekleşti. Toplantıya katılan vatandaşlar, sıkıntılarını dile getirdi. Toplantıda park alanlarının işgali ilk konu olurken, uygunsuz kullanılan evlerin ..
Biga’da Dolandırıcılık Dolandırıcılar Kaymakamın İsmini Kullandı
Biga’da esnafları telefonla arayarak, kendisini Biga Kaymakamı olarak tanıtıp vatandaşlarda bir takım isteklerde bulunduğu söylendi. Biga Kaymakamlığı açıklama yaparak vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Biga Kaymakamlığı ta..
Kaymakam Mustafa Can’dan Engelliler Derneğine Kahvaltı
Biga Kaymakamı Mustafa Can 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Kahve Durağında kahvaltı verdi. Biga Kaymakamı Mustafa Can yaptığı konuşmada; sizler bizlerin en değerli varlıklarımızsınız. Sizler için bir gün değil, ömrümüz boyunca n..
Biga Kaymakamı Mustafa Can Biga Adaspor’u Ziyaret Etti
Biga’ya yeni atanan kaymakam Mustafa Can, 1 Kasım Çarşamba günü Biga Adaspor’a iade-i ziyarette bulundu. Biga Kaymakamı Mustafa Can Biga Adaspor Kulübünü ziyaret etti. Kaymakam Can’ı Biga Adaspor Başkanı Zeki Mutlu ve yönetim kurulu karş..
Biga Kaymakamı Kahveciler Ve Lokantacılar Odasını Ziyaret Etti
Biga’ya yeni atanan kaymakam Mustafa Can, 1 Kasım Çarşamba günü Biga Kahveciler Odası ve Lokantacılar Odasına iade-i ziyarette bulundu. Kaymakam Can Kahveciler Odası Başkanı Ahmet Ünal’ı makamında ziyaret etti. Kaymakam Can, Kahveciler O..
Biga Kaymakamı Mustafa Can Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti
Biga’ya yeni atanan kaymakam Mustafa Can, 1 Kasım Çarşamba günü Biga Muhtarlar Derneğine iade-i ziyarette bulundu. Biga Kaymakamı Mustafa Can saat 14:00’de Biga Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Kaymakam Can, Biga Muhtarlar Derneği Başka..
Biga Kaymakamı Mustafa Can’ın 29 Ekim Mesajı
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde kurulan; siyasal, toplumsal ve kültürel alanda bir yenilenme, kalkınma, modernleşme ve aydınlanma projesi olan Cumhuriyetimizin ilanının 94. yıldönümünü milletçe birlikte kutlamanın coşku ve heyecan..
Biga Kaymakamı Can Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odasını Ziyaret Etti
Biga Kaymakamı Mustafa Can Biga Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Biga’ya yeni tayin olan kaymakam Mustafa Can iadeyi ziyaretlere başlayarak esnaf odasını ziyaret etti. Yapılan ziyarette Biga Kay..
Kaymakam Can Karabiga ve Gümüşçay’ı Ziyaret Etti
Biga Kaymakamı Mustafa Can 19 Ekim Perşembe günü Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş ve Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı’yı makamında ziyaret etti. Kaymakam Can, Karabiga ve Gümüşçay Beldesi hakkında bilgi aldı. Karabiga..
Biga Kaymakamı Mustafa Can Meslek Yüksekokulunu Ziyaret Etti
Biga Kaymakamlığı'na yeni atanan Mustafa Can, 16 Ekim 2017 Pazartesi günü Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Suat Uğur'u makamında ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Can'a Biga Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Suat Uğur tarafından Üniversite ..
Biga Kaymakamlığı Ekim Ayı Halk Günleri Toplantısı
Biga Kaymakamlığı vatandaşlık, muhtarlar ve ilçe güvenlik toplantısı 4 Ekim Çarşamba günü saat 10:30’da kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda muhtarlar tarafından köylerin ve mahallelerin sorunları anlatıldı. Biga K..
Biga BİSİAD Yönetimi Kaymakamı Ziyaret Etti
Biga Sanayici İşadamları Derneği (BİSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Zekai BAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Biga Kaymakamı Mustafa CAN'ı makamında ziyaret ettiler. Yönetim Kurulu Başkanı Zekai BAŞ yönetim olarak yaptıkları çalışmalar hakkında K..
Çanakkale Barosu Biga İlçe Temsilcisinden Biga Kaymakamına Ziyaret
Çanakkale Barosu Biga İlçe Temsilcisi Av. Arda Bozkurt ve Biga ilçesi meslektaşları,  göreve yeni başlayan Biga Kaymakam’ı Mustafa Can’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Av. Arda Bozkurt, atamanın Biga ilçesine hayırlı olmasını diley..
Biga Nöbetçi Eczane
 
Medyakuşum