Biga Adaspor Yeni Sezona Hazır
Biga Adaspor Yeni Sezona Hazır

2017 - 2018 yılında Çanakkale Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Biga Adaspor çalışmalarını sürdürüyor. 14 Ekim Cumartesi günü oynayacağı Çanakkalespor FK maçı öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Biga Adaspor yeni sezona ‘’ŞAMPİYONLUK’’ parolasıyla başladı.

Medyakuşum İnternet Sitesine açıklama yapan Biga Adaspor Antrenörü Sedat Tirfilli; yeni sezon için çalışmalara 21 Ağustos’ta başladık.  1 haftalık Eceabat kampımız oldu.  1 Eylül’e kadar çalışmalarımıza devam ettik. Gelen ve giden futbolcularımız oldu. 25 – 26 kişilik kadromuz var. Sakat oyuncularımız da var. Geçen hafta maç oynamadık. Futbolcularımızdan maksimum seviyede faydalanmaya çalışacağız.

14 Ekim Cumartesi günü Çanakkalespor FK ile maçımız var. Sakat, cezalı ve oynayamayacak olan arkadaşımız olmasına rağmen ben takımımdan memnunum ve takımıma da güveniyorum. Uzun bir maratona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Sezona iyi de başlasak, kötüde başlasak bu dünyanın sezonu değil. Bir maçta da her şey belli olmaz. Sezona iyi başlayacağımızı düşünüyorum.

‘’ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAĞIZ’’

Şampiyonluğa oynayacağımızı bundan iki ay öncede söylemiştim. Şimdide şampiyonluk için oynayacağımızı söylüyorum. Oyuncularımızda performanslarını sahada gösterecekler. Amacımız; tüm Türkiye’ye, tüm Çanakkale’ye tüm Biga’ya iyi futbol oynayarak, iyi skorlar alarak iyi bir takım olduğunu göstereceğiz. Bizi izlemeye gelen insanlara da iyi oyun sergilemek istiyoruz. Böylece şampiyonluk hedefine ulaşacağımıza inanıyorum.

Cumartesi günü ilk resmi maçımızı yapacağız. Sezon yeni açılıyor diyebilirim. Tüm takımlara başarılar diliyorum. İnşallah takımların hak edeceği ve centilmen maçlar olur. Oynanılan maçlarda hakemlerin de iyi ya da kötü payları olacaktır. Hakemlerin verdiği kararlara tesir etmeyen bir yapı içerisinde oluruz. Ligi göğüsleyecek olan takım hak ederek göğüsler. Adaspor Çanakkalespor FK maçında iyi sonuç alacağımızı düşünüyorum.

‘’Adaspor’da Sürpriz Transfer’’

Transfer sezonunun sonuna geldik. Geçen sene İstanbul’da Alibeyköyspor’da Süper Amatör Lig’den  4.’üncü lige çıkmış 1996 doğumlu 21 yaşında Furkan Kalafatçı son transferimiz oldu. Çok umutlar bağladığımız bir oyuncu. İnşallah takımımıza uyum sağlar. Daha önce Beşiktaş alt yapısında oynayan bir oyuncu. Sol ayak santrafor oynamış. İnşallah takımımıza faydası olur. Oyuncu gelince idman durumuna bakılacak. Hazırsa oynayacak. 

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Eklenme Tarihi: 13.10.2017

 Sayfa Kategorisi: Özel Haberler
 
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Biga Nöbetçi Eczane
 
Medyakuşum