Biga’da Okullara Spor Malzemesi Yardımı Yapıldı
Biga’da Okullara Spor Malzemesi Yardımı Yapıldı

Biga’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Biga Kaymakamlığı okullara spor yardımında bulundu.

Öğrencilerin spor aktivitelerini destekleyen Biga İlçe Milli eğitim Müdürlüğü, okulların ihtiyaçları doğrultusunda okullara spor malzemesi yardımı yaptı. Yardımların okullara ulaşması da bugün yapılan dağıtım töreniyle gerçekleşti. Toplantıya Kaymakam Mustafa Can da katıldı.

Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, bugün Biga’daki tüm okullara spor malzemesi dağıttı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen dağıtım törenine Kaymakam Mustafa Can ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleri katıldı.

Kaymakam Mustafa Can, törende yaptığı konuşmasında, Biga’nın eğitimde olduğu gibi sporda da başarılı olması temennisinde bulundu. Okullara sporun her dalında başarılı olabilmeleri için gerekli desteğin verileceğini söyleyen Kaymakam Can, yapılan spor yardımlarının önümüzdeki dönemde de devam edeceğini ve okulların ihtiyaçları doğrultusunda şekilleneceğini dile getirdi.

Mustafa Can, yeni yapılacak olan gençlik merkezinin tamamlanmasıyla Biga’nın üçüncü spor salonuna kavuşacağını hatırlattı. Can, ayrıca öğrencilerin basketbol, voleybol ve futbol dışındaki spor dallarında da kendilerini göstermeleri gerektiği vurgusu yaptı. Okullara verilen malzemeler içerisinde basketbol, voleybol ve futbol topları yer aldı.

Haber Kaynağı; Onsekizeylül Gazetesi

Eklenme Tarihi: 13.11.2017Sayfa Kategorisi: Eğitim
 
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Biga Nöbetçi Eczane
 
Medyakuşum