Facebook
 
Çanakkale Hava Durumu

CANAKKALE

CANAKKALE

 
Namaz Vakitleri

 
Biga’da Atatürk Koşusu Yapıldı

Biga’da 10 Kasım Atatürk’ü anma haftası etkinlikleri kapsamında Belediye Yürüyüş Parkurunda Atatürk Koşusu düzenlendi. 14 Kasım Salı günü Belediye Yürüyüş Parkurunda düzenlenen Atatürk Koşusu saat 10:00’da başladı.

Atatürk Koşusuna; 10 kategoride tüm okullardan toplam 388 sporcu katıldı. Her kategoride ilk 3 sıraya giren sporculara madalya, her kategoride ilk 3 sırayı alan okul takımlarına kupa verildi.

Atatürk Koşusunu; Biga Kaymakamı Mustafa Can ve Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen izledi. Dereceye giren öğrencilere ödülleri Kaymakam Mustafa Can ve Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen tarafından verildi. Atatürk Koşusunu; okul müdürleri, beden eğitimi öğretmenleri ve öğrencilerin velileri izlediler.

ATATÜRK KOŞUSU 2017 – DERECE GİREN OKUL ve ÖĞRENCİLER şu şekilde oluştu;

Minik Kızlar 600 M. (İlkokul)                                                                                      

  1. Fatma Salkım Osman Gazi İlkokulu
  2. İlkim Eylül Acar – Fatih İlkokulu
  3. Elif Kaya – Fatih İlkokulu
  4. İlknur Gülsüm Öz – Fatih İlkokulu

Minik Erkekler 800 M (İlkokul)

  1. Berkay Anıl – Yeniçiftlik İlkokulu
  2. Enes Kosa – Fatih İlkokulu
  3. Cemaaleddin AI Alo – Hüseyin Onan İlkokulu
  4. Arda Çolak – Yeniceköy İlkokulu

Küçük Kızlar 800 M (Ortaokullar 5-6. sınıflar)

  1. Meral Yıldız – Hamdibey İmam Hatip Ortaokulu
  2. Hatice Öz – Biga Ortaokulu
  3. Bahar Ünal – Biga Ortaokulu
  4. Sevgi Göğerçin – Hamdibey İmam Hatip Ortaokulu

Küçük Erkekler 1.000 M (Ortaokul 5.6.sınıf)

  1. Naim Saruhan Dönmez – Biga Ortaokulu
  2. Soner Kabak – Çiçeklidede Özel İdare Ortaokulu
  3. Naci Tırkış – Dumlupınar Ortaokulu
  4. Talha Erdem – Bakacak Ortaokulu

Yıldız Kızlar 1.200 M (Ortaokul 7.8.sınıf)

  1. Rümeysa Çalışkan – Biga Ortaokulu
  2. Özge Cengiz – Biga Ortaokulu
  3. Bengisu Keçeci – Hamdibey İmam Hatip Ortaokulu
  4. Elif Berçinli – Hamdibey İmam Hatip Ortaokulu

Yıldız Erkekler 1.500 M (Ortaokul 7.8.sınıf)

  1. Burak Gün – Hamdibey İmam Hatip Ortaokulu
  2. Talha Turan – Hamdibey İmam Hatip Ortaokulu
  3. Necmettin İlker Ocak – Hamdibey İmam Hatip Ortaokulu
  4. Alper Topçu – İmam Hatip Ortaokulu

Genç Kızlar B –  1.500 M (Lise 9.10.sınıf)

  1. İncinur Çelik – Şehit İbrahim Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi
  2. Ceyda Özeren – Safiye Hüseyin Elbi MTAL
  3. Figirete Mucaj – Şehit İbrahim Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi
  4. Hüsna Akarslan – Ayşe Doğan MTAL

Genç Erkekler B – 2.000 M (Lise 9.10.sınıf )

  1. Anıl Korkmaz – Biga Atatürk Fen Lisesi
  2. Furkan Yavuz Berçinli – Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
  3. Mümin Sevinç – Safiye Hüseyin Elbi MTAL
  4. Umut Türk – Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

Genç Kızlar A – 1.500 M – (Lise 11.12.sınıf)

  1. Ayşenur Gürtan – Hamdibey MTAL
  2. Hatice Kılıç – Ayşe Doğan MTAL
  3. Buse Kocaman – Hamdibey MTAL
  4. Şerife Ezgi Güney – Biga Anadolu Lisesi

Genç Erkekler A – 2.000 M – (Lise 11.12.sınıf)

  1. Melih Yetim – Safiye Hüseyin Elbi MTAL
  2. Enes Akçe – Hamdibey MTAL
  3. Fatih Deniz – Hamdibey MTAL
  4. Mert Güçlü – Hamdibey MTAL

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ  ÖDÜL TÖRENİ FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Eklenme Tarihi: 14.11.2017



Sayfa Kategorisi: Spor
 
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.