Biga AK Parti Gençlik Kollarından Başkan Pastırmacı’ya Ziyaret
Biga AK Parti Gençlik Kollarından Başkan Pastırmacı’ya Ziyaret

Ak Parti Biga Gençlik kolları Başkanı Engin Tanrıkullu ve yönetim ile birlikte Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı’yı makamında ziyaret etti. 

AK Parti Biga Gençlik Kolları’nın 5. Olağan Kongresi sonrası AK Parti Biga Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçilen Engin Tanrıkullu ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı’yı nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Engin Tanrıkullu “Kongre sonrası belediye Başkanımıza ziyarette bulunduk. Hem tanışma hem de teşekkür etmek için ziyaret ettik. Geleceğe dönük, gençlerle ilgili yapılacak çalışmalarla ilgili başkanımızın fikirlerinden istifade etmek istiyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ise, gençlerin geleceğimizin teminatı olduğunu söyleyerek, göreve yeni seçilen Gençlik Kolları Başkanı Engin Tanrıkullu ve yönetim üyelerine başarılar diledi.

Avrupa’nın çoğu yerinde olmayan oranda genç nüfusa sahip olan ülkemizin en büyük zenginliğinin gençler olduğunun altını çizen Başkan Pastırmacı "Yeni Gençlik Kolları Başkanı Tanrıkullu ve ekibinden çok umutluyuz. Birlikte güzel işler yapacaklarına inanıyorum. Bizler de her zaman sizlerin yanındayız”dedi.

Haber Kaynağı bigatribun.net

Eklenme Tarihi: 05.12.2017Sayfa Kategorisi: Siyaset
 
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Biga Nöbetçi Eczane
 
Medyakuşum