Biga Dernekler Platformu 1.’inci Yılını Kutladı
Biga Dernekler Platformu 1.’inci Yılını Kutladı

Biga Dernekler Platformu 1. Yılını kutladığı toplantısında tek amacın Biga’ya yapılacak yararlı işleri konuştu. Biga Dernekler Platformunun kuruluşunun 1. Yıldönümü nedeniyle pasta kesildi.

Biga Atatürkçü Düşünce Derneği Biga Şubesi, Biga Hobileri Geliştirme Derneği, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Biga Şubesi, Gaziler Derneği, Eğitim Kültür Sanat Derneği, Bahçeli Köyü Bigalı Mehmet Çavuş’u Anma ve Yaşatma Derneği, Biga Pomak Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği, Biga Bosna Hersek Kültür ve Dayanışma Derneği, Biga Okçuluk Spor Kulübü Derneği, Biga Roman Kültürünü Geliştirme ve Dayanışma Derneği, Biga Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği ve Biga Engelliler Derneği’nin üyesi olduğu Biga Dernekler Platformu Geleneksel Toplantısını 8 Ocak Pazartesi akşamı saat 18.00’da Biga Bosna Hersek Kültür ve Dayanışma Derneği dönem başkanlığında gerçekleştirdi.

Biga Dernekler Platformunun kuruluşunun 1. Yıldönümü nedeniyle pasta kesildi. Toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Kuruluşun tek amacının Biga ve Biga’ya yapılabilecek güzellikler ile yararlı işler olduğu açıklandı.

Daha sonra son toplantıdaki gündem değerlendirildi. 2018’in Troya Yılı olarak ilan edilmesi nedeniyle Biga’da yapılabilecek etkinlikler konuşuldu.

Gündemdeki maddelerin görüşülmesinin ardından toplantı sona erdi.

Eklenme Tarihi: 09.01.2018Sayfa Kategorisi: Güncel
 
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Biga Nöbetçi Eczane
 
Medyakuşum