Biga Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Ünal Mazbatasını Aldı
Biga Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Ünal Mazbatasını Aldı

Biga Kahveciler Esnaf Odası seçimleri 6 Ocak Cumartesi yapılmıştı. Ahmet Ünal ve ekibi 253 oy alarak tekrar başkan seçildi. Ahmet Ünal ve ekibi mazbatasına alarak göreve başladılar.

9 Ocak Salı günü yönetim kurulu toplantısı yapıldı. Görev dağılımı yapıldı. İlçe seçim kurulu yaptığı yazılı açıklamada “ Biga Kahveciler Odasının Olağan Genel Kurul Toplantısı ve organ seçimleri 06 Ocak 2018 tarihinde yapılmış ve alınan sonuçlar aynı gün geçici olarak ilan edilmiş olup sonuçlar üzerinden iki günlük yasal süre geçtiği herhangi bir itiraz vaki olmadığı görülerek sonuçların seçim sandık kurulu’nca geçici olarak ilan edildiği şekilde kesinleştirilmesine karar verildi” denildi.

Biga Kahveciler Odası Yönetim Kurulu toplantısında Başkanlığa Ahmet Ünal, ikinci başkanlığa İlhan Yavuz, Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Ali Akçak, Galip Akbaş, Hasan Gür, Yakup Koca ve Hüseyin Tekin getirildi.

Biga Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Ünal; üyelere teşekkür etti. Seçim sürecini atlattık, çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Seçime giren arkadaşlarımıza da teşekkür ederim,dedi.

Biga Kahveciler Esnaf Odası Seçimleri Yapıldı Ahmet Ünal yeniden başkan seçildi haberi okumak için tıklayınız

Eklenme Tarihi: 10.01.2018Sayfa Kategorisi: Güncel
 
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Biga Nöbetçi Eczane
 
Medyakuşum